Tasarım

Tasarım

Mühendisliğin genişletilmiş çözümleri ile projeyi amacına ulaştırın.

Tasarım

Dünya artık akıllı ve esnek yapılara ihtiyaç duyuyor. Analitik veri, otomasyon, artırılmış gerçeklik, AI, BIM ve IIoT ile güçlendirilmiş yeni mühendislik ve inşaat teknolojisi ancak bu talebe karşılık verebilir.

Bütünsel yönetim stratejilerini benimseyen yapısal tasarım anlayışımız; projenin ilerleyen süreçlerinde oluşabilecek hataların henüz tasarım aşamasındayken tespit etmesine imkân tanır.

Geleceğe yönelik tasarlanan endüstriyel yapılarda verimlilik ve çeviklik önemli endişelerin önünde geliyor. Yapay zekâ entegrasyonlu yazılımlarımızla maliyet ve zaman tasarrufu sağlarken verimliliğin ve çevikliğin gerçek yolunu açıyoruz.

Güvenlik, maliyet, çevre ve sürdürülebilirlik adımlarını daha iyi bir kontrol, daha fazla değer katarak çelikten yapıyı kusursuz yapıyoruz. Tasarım ve mühendislik arasında genişletilmiş bir bağlantı kurup çelik konstrüksiyonun estetik ve kararlılığını en üst seviyeye çıkartıyoruz.

As Steel, Ar-Ge çalışmalarından edindiği bilgi ve deneyimleri tasarım prensiplerine uygulayarak projelerin gerçek potansiyeline ulaşmasını sağlar.