Politikalarımız, doğru IK süreçlerini belirlememiz için yol haritası sunuyor. Eylemlerimizde her zaman yenilikçi ve kararlıyız.

Her sene çok sayıda insan As Steel ailesine katılıyor. Açılacak ofislerimiz yeni lokasyonlar ve yeni projelerle mutlu ailemiz daha da büyüyecek ve güçlenecek.

Kurum kültürümüzü temsil edecek, inovatif ve ilham veren iyimser çalışma arkadaşlarını aramıza katmak işe alım süreçlerimizin temelini oluşturur. Aday değerlendirmesinde sektördeki gelişmeleri yakından takip eden, çevresel olaylara duyarlı ve kariyerini önemseyen arkadaşlara öncelik veriyoruz.

Dünyanın neresinde çalışırsak çalışalım, saygı, güven, anlayış ve iletişim üzerine kurulu değerlerimiz hiçbir zaman değişmiyor. Başarı gösteren arkadaşlarımızı ödüllendiriyor, hataları ise gelişim fırsatı olarak değerlendiriyoruz.

İşe alımdan işe hazırlık ve oryantasyon eğitimine, alıştırmaya, performans ve ücretlendirmeden taktir ve ödüllendirmeye eğitime yönelik geliştirdiğimiz çözümlerle çalışanlarımızın geleceği için gerekli olan çevikliği hızlı ve verimli şekilde sağlıyoruz.

As Steel, çalışanların ihtiyaçlarını ve motivasyon kaynaklarını anlayarak, IK stratejisinin merkezine insanları yerleştirir.

Performans Yönetimi

Performans Yönetimi

Ekibimize katılan insanların, güçlü, aidiyetli ve kendilerine destek verildiğini hissetmeleri için yazılımın yeni neslini kullanarak, gerçek potansiyellerine ve stratejik hedeflerine ulaşmalarını destekliyoruz.

Kariyer Yolculuğu

Kariyer Yolculuğu

Çalışanlarımızın hepsi “yetenek” olarak görülür. Çalışanlarımızın ihtiyaç ve isteklerine kulak vermek, kariyer hedeflerini iyi şekilde anlamak ve kariyer yolculuğunu doğru şekillendirmek için her zaman destek veririz.

İş Başvurusu

İş Başvurusu

As Steel bünyesinde açık pozisyonları “Linkedin” ve “Kariyer.net” üzerinden inceleyebilir, iş başvurularınız için başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Açık Pozisyonları
Takip Edin

Açık Pozisyonlar

Dış Ticaret Uzmanı
İnşaat Mühendisi
Mali İşler Uzmanı
Mimar