23 Yıllık Tecrübemiz İle Sektöre Yön Veriyoruz

AS Steel, gelişmiş dünya ülkelerinde yaygın şekilde kullanılan çelik konstrüksiyon yapı sistemlerinin deprem, sel ve kasırga gibi risklere ve klasik inşaat tekniklerinin dezavantajlarına; yenilikçi, çağdaş, sürdürülebilir ve optimum çözümler üretebileceği inancı ile 2000 yılında kurulmuştur.

Çeliğin gücünü modern tasarımlarla birleştiren bir ekibin ilhamı ve peçete üzerine çizilen bir şema ile kurulan AS Steel, 23 yılın ardından bugün çelik piyasasının en güvenilir ve en itibarlı oyuncularından biri konumuna gelmiştir. Sektöründeki tecrübesi ile özgün projelere imza atan Erkan Sezer, AS Steel Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmektedir. Çelik piyasasında güçlü konumunu özellikle Orta Asya ülkelerinde gerçekleştirdiği yüksek tonajlı projelerle kanıtlamıştır. AS Steel, sağlam mali yapısı ve referanslarının gücü ile tüm dünyada yüklenici olarak sürdürdüğü hizmetlerle yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kurulduğu tarihten itibaren Türkiye’de ve özellikle Orta Asya ülkelerinde sosyal ve ticari yapılar, çelik binalar, çiftlikler, kuleler, köprüler gibi birçok çeşitli iş ve yaşam alanları inşa etmiştir. Alt yüklenici ve yüklenici olarak çok sayıda farklı projeye başarıyla imza atmıştır.

İleri mühendislik teknolojilerini kullanan As Steel bu alandaki birikimini, üstün üretim ve kalite politikasından taviz vermeden önemli yatırımları üstlenmiştir. Günümüzde dünyanın önde gelen firmalarının; tasarımdan mühendisliğe, imalattan anahtar teslim müteahhitlik hizmetlerine kadar geniş bir çerçevede çözüm ortağı ve tedarikçisi konumundadır.

AS Steel  danışmanlık, tasarım, imalat, montaj gibi yüksek kaliteli çelik yapı projelerinin tüm ayaklarını eksiksiz olarak sunmaktadır. Bu bütünleşmiş üretim süreci ile AS Steel, müşterilerine ve iş ortaklarına sayısız avantajlar sağlamaktadır.

Vizyon

Türk çelik sektöründe öncü bir firma olarak, Türk çeliğini küresel çelik ticaretinde lider konuma getirmek.

Mission

To combine the power of steel with modern designs with advanced engineering and to create strong, solid and original structures in the world.

Kalite Politikamız

Etkin geribildirim mekanizmalarıyla müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi hedeflemek, Ürünlerinde ve hizmetlerinde ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanmak, Kalite parametreleri ve verilerini ölçmek, kaydetmek, değerlendirmek.

Kalite, güvenilirlik, sürekli iyileştirme ve yenilikçilik

Başkanın Mesajı;

AS Steel olarak global ölçekte kalite standartlarını ürün ve hizmete dönüştürerek, müşterilerimize, iş ortaklarımıza katma değer yaratmayı amaçlıyoruz. Projelerimizi ileri teknoloji kullanarak hayata geçiriyoruz. Yapı ve çelik konstrüksiyon alanında yenilikçi ve modern tasarımlar sunarken; ülkemiz, müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz için güven ve saygınlığı korumayı ana ilkelerimizden sayıyoruz. Türkiye ve dünyada elde ettiğimiz başarılar ile çelik yapılar konusunda dünyanın lider firmaları arasında yer almak en temel hedeflerimiz arasındadır.

AS Steel olarak, Kalite Yönetimi felsefesinin ışığında küresel ölçekte çelik alanında öncü konumumuzu daha da pekiştirmek gayreti içerisindeyiz. Proje ve hizmetlerimizi daha da ileriye götürerek, bütün paydaşlarımızın beklentilerini, taahhütlerimizden de kısa bir sürede karşılamak amacıyla çalışmaktayız. Üst düzey kalitede malzeme ve işçilik ile sektörde standartları oluşturup korumayı başaran As Steel, bu gücüyle birlikte yapıda 50 yıl garanti vizyonuyla çalışmaktadır.

Erkan Sezer
AS Steel Yönetim Kurulu Başkanı

Başlangıç

AS STEEL kuruldu ve Türkmenistan'da ilk projesini tamamladı.

Yeni bir mühendislik dünyası

Dijital Transformasyon

As Steel, en iyi müşteri deneyimi sunma ve projelerde daha başarılı sonuçlar elde etme hedefiyle dijital kültür değişimine odaklanmaktadır.

Veri Odaklı Karar Alma

  • Veri analitiği çalışmaları, proje öncesi ve sonrası farklı makine/derin öğrenmesi modellemeleri ile geliştirilmektedir.
  • İşletmenin tamamında planlama ve analiz mekanizmalarının veriye dayalı geliştirilmesine devam edilmektedir.
  • Güvenilir öngörüler sunabilmek, daha etkili kararlar almak, işletme içinde bütünlüğü sağlamak, projelerimize değer katmak için Robotik Süreç Otomasyonu süreçleri yaygınlaştırılmaktadır.

Birlikte, sürdürülebilir geleceği mümkün kılabiliriz.

Sürdürülebilir Çevre

As Steel şirket genelinde sürdürülebilirlik politikasını, tabiata, topluma ve müşterilere fayda ilkesi paralelinde “yapısal çelikte yüksek dayanım, düşük kütle ile öncü olma” vizyonu ile belirlemiştir.

Ele aldığımız tüm projelerde sürdürülebilir büyüme anlayışını benimseyerek hayata iz bırakıyoruz. Gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için biyo-çeşitliliğin korunmasını, enerji tüketimini, hammadde ve kaynak kullanımını her işin başında düşünüyoruz.

“Çevremizde tanınmış ortaklarımız ile birlikte karbon ayak izini yönetmek, kaynak israfını önlemek ve iklimin korunması için çözüm odaklı araştırma projelerinde yer alıyoruz. Sürdürülebilir bir dünya inşa etmek kurumsal stratejimizin ayrılmaz bir parçasıdır.”

Erkan Sezer
As Steel Yönetim Kurulu Başkanı

Politikalarımız

Çevre Politikası
Dijital Transformasyon
Kalite Politikası
Sürdürebilirlik
Sorumluluk Reddi
Entegre Politika