PaintExpo Eurasia’da Çelik Yapıların Önemine Dikkat Çekildi

Sektör “5. Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojisi Fuarı” PaintExpo Eurasia’da bir araya geldi

SPOT: Avrasya’nın Lider Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı “5. Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojisi Fuarı” PaintExpo Eurasia, 07.-09 Kasım tarihinde Yüzey İşleme Fuarı STT Surtech Eurasia ile ortaklaşa gerçekleştirildi.
“5. Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojisi Fuarı” PaintExpo Eurasia, Fuarında, “Kaplama Sektörünün Türkiye’deki yeri, geleceği, yeni teknoloji ve gelişmeler” Panelinde yer alan Türk Yapısal Çelik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı H. Yener Güreş, Çelik Yapıların ülkemiz için önemine dikkat çekti.
TUCSA faaliyetleri kapsamında CASP 2019 ve Casp2021 uluslararası sempozyumu ile Çeliğin yaygınlaşmasının önündeki engellerden biri olan ve ülkemizde her yıl 300 milyar TL kayba neden olan korozyon ve alınabilecek tasarruf önlemleri konusu ve Sektördeki Belgelendirme ve Eğitim çalışmalarına dair önemli bilgileri paylaştı.
Avrasya’nın Lider Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı “5. Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojisi Fuarı” PaintExpo Eurasia, 07.-09 tarihinde Yüzey İşleme Fuarı STT Surtech Eurasia ile ortaklaşa gerçekleştirildi. Paintexpo Eurasia, Artkim tarafından İstanbul’da 5. kez organize edildi ve dünyanın dört bir yanından endüstri profesyonellerini bir araya getirdi.