Yapısal Çelik Sektörünü Buluşturan “Yapısal Çelik Günleri” ‘nin 20.’cisinde Bir Araya Geldi

YAPISAL ÇELİK GÜNLERİNİN 20’İNCİSİ DE GERİDE KALDI

Türk Yapısal Çelik Derneği’nin kült etkinliği, sektör oyuncularının tüm gruplarını buluşturan Yapısal Çelik Günleri’nin 20’incisi, 20 Kasım 2019 Çarşamba günü AS Steel’in de katılımlarıyla İstanbul Mariotte Otel’de yapıldı.

AS Steel olarak iştirak etmekten mutluluk duyduğumuz Yapısal Çelik Günleri, Türk Yapısal Çelik Derneği için heyecan ve gurur günü. Türkiye’de çelik yapı adına yapılanlar yapılamayanlar, her yıl bu alanın önemli simalarıyla birlikte Yapısal Çelik Günlerinde buluşuyor.

Sektör kuruluşlarının maddi manevi destekleriyle gerçekleştirilen Yapısal Çelik Günlerinde bu yıl Kurumsal Destekçi olarak Çelik İhracatçıları Birliği – ÇİB yanımızda oldu. Destekçilerden Computer & Engineering, Kroman Çelik, Metal Yapı, mim mühendislik, Tosyalı ve Tosçelik’e sektör adına teşekkürlerimizi sunarız. Kuruluşlar etkinliğe maddi destek olmanın yanı sıra otel fuayesinde kurulan standlarda gün boyunca etkinlik katılımcılarıyla buluşup bilgi ve deneyimlerini paylaştılar. Küçük bir ihtisas fuarı kıvamındaki ortam, samimi bir bilgi paylaşımı atmosferi yaşattı. Ayrıca bu yıl 116. kez düzenlenen Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması SteelPRO 2019, 20. Yapısal Çelik Günü’nde Efectis ve RZK Çelik sponsorluğunda gerçekleştirildi.